| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat am 1.67 si 70 kg. e bine? daca nu cat e normal?

Răspuns Câştigător
| VMihai98 a răspuns:

E binisor incearca sa mai slabesti vreo 5 kg si sa te inalti la 1, 70cm si e perfectwinking.

4 răspunsuri:
| PoUfOuLeTe a răspuns:

Cica normal ar tebuie sa ai vreo 57 de kg(din inaltime se scade 10)-nu garantez ca asa e.
Acum depinde si de ce varsta ai, daca ai pana la 16 ani o fi ok daca ai pestecred ca ar trebui sa fi mai inalt(asa sunt baietii mai inalti peste 1.70-nu toti, nu e regula).Eu zic ca ar trebui sa mai slabesti putin, nu mult maxim 5-6 kg

| aurasauras a răspuns:

E bine.