| newwww1 a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani si unul din sani e mai tare sub sfarc (gurgui sau cum se cheama laughing ) e ca un chist nu stiu cum sa zic, dar arata normal thinking ce ar putea fi? e normal? poate fi cancer?

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Vizita la medic e imperios necesara pentru a scapa tu de orice gand negru. Iti tin pumnii.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Cancer nu e poate e o simpla buba.Pa pa

| Kazimir a răspuns (pentru Pufoshenia):

Ar trebui să înveți să folosești virgulele. Și da. poate fi cancer, dar nu ar conta. Nu ar fi mare pagubă darcă ar muri ăsta.

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Ei bine, nu știm noi, îți dai seama.
Dar, ar trebui să te duci la medic! happy