| shoBy1 a întrebat:

Sunt baiat, am 19 ani si vreau un sfat de la fete. Multi baieti in ziua de azi se epileaza pe picioare. Nu stiu ce sa fac. Sa ma epilez si eu sau sa las normal ca orice "barbat"?

12 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ca tot sunteti baieti sa va bucurati ca nu aveti nevoie de ase cevawinking
eu zic sa stai linistitwinking pe fete nu ar trebui sa le deranjeze asta

| Liviu a răspuns:

Sfatu meu ca barbat, ( am 20 de ani )
Stai dracu cuminte in banca talaughing
mai am auzit eu pe fosta mea " de ce nu te epilezi pe piept, burta, picioare? "
eu i-am taiat-o scurt ceva gen " Eu ti-am cerut tie sa te barbieresti in cap? "
Eu find adeptul stilului 'beculet' chelioslaughing (ma barbieresc des in cap)
Nu suport barbati epilati pe picioare, mi se par prea aiurea...
Dupa cum vad ni se cam duc dracu semeni, maine ce mai urmeaza?
cerceii deja purtam(am purtat si eu cand nu aveam minte)
Acum si epilatu pe picioare?
Mai avem sa ne punem sutiene si niste perucilaughing

| AlysaAly a răspuns:

Eu te-as ruga sa iti faci o proba sa vezi cum este iar daca nu iti place il lasi sa cresca la loc. Baftawinking

| măcheamăăăî a răspuns:

Fratele meu se epileaza (tot 19 are) si se vede bine.E OK sa te epilezi daca iti place.winking

| LaraClarice a răspuns:

Multe fete prefera baietii cu par pe picioare.

| HoneyCocaine a răspuns:

Depinde si de fizicul tau. nu mi-ar placea sa vad unu de 1.90 care arata ca Mutu, epilat.

| DuTzVlAaA a răspuns:

Sunt baiat, dar iti pun parerea mea!happy
Nu esti pe treaba ta frate? straight face Numai travestitii se epileaza... Deci daca nu esti travestit iti recomand sa nu te epilezi!happy

| aneliram a răspuns:

Buna!
sfatul meu este sa-l lasi asa.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Eu una prefer un băiat epilat, acum depinde de tine, eu zic că e mult mai în regulă să te epilezi. Pup! :*

| xoxolavxoxo a răspuns:

Daca ai parul mai mare pe picioare poti sa te epilezi, dar daca nu, nu are rost..Pe mine nu ma deranjeaza baietii cu par pe picioaretongue

| Blayr a răspuns:

Epilat, neepilat, trebuie să-ţi placă ţie. Lasă gura lumii să vorbească. Unii zic că numai gay se fac pe picioare, alţii că e necesar, etc. Fiecare cu părerea lui. Mie îmi e indiferent. Iubitul meu nu se epilează pe picioare şi nu mă deranjează şi nici dacă s-ar epila nu aş avea nimic împotrivă. Fiecare face ce vrea cu corpul lui, numai să nu-şi bată joc! :-)

| SaNcKy a răspuns:

Sall,Sunt baiat si am 13 ani parerea mea despre epilatul pe picioare la baieti mi se pare o prostie.Ori suntem barbati ori nu mai suntemlaughing