| Anonimow a întrebat:

Sunt baiat...am o problema care nu se rezolva adica acuma ar trebui sa fie rezolvata si totusi nu e deloc asa happy....problema este la aparatu meu reproducator adica daca as incerca sa am vreo relatie cu vreo fata sunt 100% sigur ca o sa fie groaznic si pentru mine si pentru ea happy.Voi ce ati face daca ati fi in locul meu? cand mereu ai probleme din cauza asta,raman fara prieteni k nu poti fi ca ei dupa femei si alea,mereu ajungi batjocora pe tema femeilor(desi in mintea mea sunt un luptator,stiu ca daca as avea aceleasi sanse ca ei as fi mult mai bun ca ei), tot timpu evit sa ajung prea departe cu o fata din cauza asta. Depresii nervoase mereu, e ceva care mereu ma face sa ma simt trist si mai trist e ca nu exista ceva care sa ma faca bine.Ms de raspunsuri si daca aveti de gand sa radeti de mine sa stiti ca nu o sa-mi pese asa ca datii drumu

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca aparatul tau reproducator " este defect, de ce nu-l bagi in sevice?

| lovebooks a răspuns:

Încep cu chestia "raman fara prieteni k nu poti fi ca ei dupa femei si alea". O persoană care îţi este prieten/ă îţi rămâne prieten/ă indiferent de problemele pe care le ai sau deosebire dintre voi. Now, să trecem la problema ta...
Ai încercat să mergi la un doctor? Eu cred că asta e cea mai bună soluţie pentru a-ţi rezolva problema sau măcar pentru a încerca să o rezolvi. Tu de unul singur, fără ajutor, nu cred că ai şanse.
P.S. Nu trebuie să cazi în depresii sau să fii trist din cauza asta. Înţeleg... Este o situaţie naşpa dar nu poţi să pierzi momente din cauza acestei probleme. Keep calm and move on.