| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am parul foarte aspru. Toata lumea imi zice ca am parul ca sarma. Vreau sa incerc sa imi dau cu ulei de masline dar nu stiu exact cum. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| SloOpY a răspuns:

Ce e asa greu? da`te cu ulei de masline la amiaza...j seara faci baie
:-J
dar du-te la o farmacie sa-ti dea un sampon pentru parul tau si nu mai ai probleme kiss
bafta:X

| IoanaKincaid a răspuns:

Eu ti-as recomanda un balsam de par sau o ceara de par (nu e mai mult de 20 de lei).Ti-l face mai matasos si moale (si pe langa asta are si un miros placut)