| SplaTy a întrebat:

Am parul aspru, ca sarma ghimpata cum se mai zice..si il vreau lung.(ca de skater de ex.).Am incercat sa-l las lung dar ma dejamagit rezultatu. Aveti vreo idee? O crema, placa sau ceva de genu.Dau fundawinking.

Răspuns Câştigător
| roZatoare a răspuns:

Si eu am farul destul de aspru ( de fapt am avut ). Ma enerva la un moment dat asa ca am incercat sa fac ceva, inprimul rand am inceput prin a-mi schimba samponul ( incearca unul pentru repararea parului, si sa te uiti la ingrediente sa nu contina sulfati). Daca nici asta nu prea da rezultate incearca sa gasesti un balsam bun de par ( eu folosesc unul cu nuci de cocos e chiar foarte bun). Si ziceai ceva de o placa, nu iti recomand placa de par ca mai mult o sa iti arda si o sa iti strice parul.

Succes cu parul tau

1 răspuns:
| 5a a răspuns:

Uleiul de masline este ce-l mai bun, natural, iti imbogateste radacinile parului, iti creste parul mai repede si arata mai bine!