| Msk2002 a întrebat:

Sunt baiat si am picioarele paranteza ( ). Ideea e ca sunt destul de slab si inalt si arata ca naiba.Ce as putea sa fac?(in afara de sala). Exista exercitii pentru astfel de picioare? Ce blugi as putea sa port sa nu arate urat?(sa nu fie din aia drepti de sus pana jos, gen sa fie putin mai stramti la glezna dar nu foarte tare).

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce blugi as-i putea sa port..., gen sa fie putin mai stramti la glezna dar nu foarte tare"

vezi că știi?
"sunt destul de slab si inalt si arata ca naiba"

aia e, impacă-te cu tine însuți

| Msk2002 explică (pentru sierra1):

Sunt împacat cu mine? doar ca eu cred ca mai pot rezolva din problemele pe care le am

| sierra1 a răspuns (pentru Msk2002):

"mai pot rezolva din problemele pe care le am"
asta: "am picioarele paranteza" - nu

| Msk2002 explică (pentru sierra1):

Eu cred ca are o rezolvare, pana la urma fac sala si nu o sa mai arate asa dar multumesc pentru incurajare?

| sierra1 a răspuns (pentru Msk2002):

De ce te-aș minți, dar fie cum spui tu. Baftă

| Msk2002 explică (pentru sierra1):

Nu am zis ca ai mintit