| IDK98989823 a întrebat:

Sunt baiat si de câteva săptămâni mi-am dat parul pe spate și nu îmi place sa am fruntea goala de aceea mai las sa cada șuvițe pe frunte..Credeți că e ok? Sau arata naspa?

Răspuns Câştigător
| Cosmin3412 a răspuns:

Este ok sa faci ce vrei cu corpul tău si aspectul tau. Dacă ție îți place sau nu, e doar alegerea ta. Asa ca raspunsul nostru nu prea contează.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dă-ti părul in față.

| darrio2007 a răspuns:

Alo, baiatu, lasa jignirile, nu fi cioban.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i tocmai ok, ca nu vrei sa pozezi in cocota masculina (gay pasiv) si vei vedea curand asta, la colegii care incep sa-si dea coate si sa te barfeasca.