| Cristinutzaa2806 a întrebat:

Sunt boboaca si as dori sa-mi spune-ti si mie ce subiecte de discutie as putea sa ating intr-o conversatie cu colegii de clasa? Nu sunt foarte vorbareata.Help me!

Răspuns Câştigător
| craist a răspuns:

Cum a spus si @adorada96 trebuie sa fi tu insuti si gasesti un subiect de discutie chiar daca stai pe margine si asculti doar legate de profesori uite de exemplu de sambata seara si asa mai departe sau de iubiti sau iubite depinde ce persoana esti. Sper sa ajute.

1 răspuns:
| adorada96 a răspuns:

Pana acum nu ai conversat cu colegii tai? Sincer subiectul vine de la sine nu trebuie sa vii cu el de acasa... parerea mea.