| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bruneta, ce ruj mi s-ar potrivi, si cu ce culoare sa ma machiez...multumesc

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Poi, unul mai inchis, spre maro-visiniu, ...si la ochi eu imi dau cu mult creion negru si fard siclam/mov, ...acum depinde si de fata ta, ...incearca mai multe, vezi care iti place,.

| Encore a răspuns:

Nu stiu nu prea folosesc laughing
Dar fa-te cu creionu jumate o culoare pe un ochii si jumate alta tot pe ochiul ala asa se face prietena mea si se vede super tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Toate nuanțele de maro: de la deschis la închis, de la mat la cel sidefat, de la cel hidratant la cel de volum.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic.parerea mea.sa iti faci o linie subtire la okisori cu tus...fond de ten.si luciu de buze transparent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ai mari imperfectiuni pe fata...rosuwinkingdaca ai un ten mai bronzat foloseste ceva mai auriu-inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ruj rosu si la ochi cu creion negru cum a spus si romanticgirl

| Ioana_2005 a răspuns:

Sunt bruneta si folosesc luciu de buze mai roz putin si arata super cool... si ma dau cu creion la ochi si e cool big grin:X