| Elysuca a întrebat:

Sunt bune laptopurile Acer? Astept cat mai multe pareri indiferent ca sunt pro sau contra.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt excelente!
Am eu chiar unul, merge foarte bine, il am de aproape 3 ani si pot spune ca sunt foarte multumita de el.
Asadar, ti-l recomand din suflet, iti garantez ca nu o sa regreti nici o clipa daca-l vei avea!
Te pup!

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Salut! Da, parerea mea este ca sunt destul de bune! Eu am unul din 2008 si nu am avut probleme cu el, chiar laud aceasta firma! Bine, ca l-am si pastrat intr-o stare buna, dar parerea mea este ca merita si la pret! Din partea mea, LIKE! Funda? puppy dog eyes

| TomiiiTza a răspuns:

Merg excelent, dar la Acer programele trebuiesc bagate in /C iar jocurile in /D e regula caci altfel merge greu happy. Dar e foarte bun.

| dulcemariafan a răspuns:

Foarte bune.Ti-le recomand cu toata inima.