| Elysuca a întrebat:

Sunt bune laptopurile Acer? Au windows bun? Cand le cumperi le cumperi cu tot cu windows?

2 răspunsuri:
| dulcemariafan a răspuns:

Leptopurile Acer sunt bune dar trebuie sa ceri de la cine cumperi leptopul cu baterie care tine mult, la uni windowsul ti-l da deja instalat iar la unii se plateste, dar la cel mai multi ti-l da deja instalat.Mie char imi place firma asta.Mult noroc.Sa iti gasesti un laptop nou.

| George_Aditza_1995 a răspuns:

Am avut si eu laptop Acer si nu mi se pare foarte bun bateria tine putin windowsul nu e prea bun ca se misca foarte greu nu windowsul trebuie sa til cumperi tu :p sper ca ti-am fost de ajutor.