| gabygabriel a întrebat:

Sunt bune proteinele se cunoaste masa musculara dupa vreo 2 luni

Răspuns Câştigător
| Padrino a răspuns:

Da, sunt foarte bune proteinele pentru masa musculara! Le poti gasi in carne, oua, branzeturi, fasole, soia! Daca te referi la suplimente proteice atunci iti recomand BSN, MuscleTech, gama Animal de la Universal ( doar daca ai peste 20 de ani ca iti pot opri cresterea in inaltime), Gaspari Nutrition si Nutritech.De la Redis numai Ideal protein as zice ca e cat de cat bun. Daca esti incepator poti sa te astepti la castiguri in masa cam 4-6 kg in primele 2 luni. Multa bafta si hotarare!