| roox a întrebat:

Sunt cam timidă... dacă sunt cu mai mulţi sunt singura care tace
Vreau să fiu mai tupeistă... HELP!

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu-i nimica.Cand o sa fi la casa ta, sotul tau iti va aprecia foarte tare aceasta caracteristica a ta!

| HBK a răspuns:

Esti fata conservatoare si profita de acest lucru.Mai important este sa vorbesti atunci cand este nevoie, benefic.

| babykeykey a răspuns:

Chestia asta dispare in timp.Incearca atunci cand esti cu mai multi sa vorbesti cu unu, apoi cu altu si dupa cu totihappy

| cosm1n_9149 a răspuns:

Vorba multa, saracia omului! Si eu sunt la fel, dar te maturizezi si incepi sa te schimbi si sa nu mai fi asa de timid/a. Deviza mea este : decat sa vorbesti mult si prost, mai bine taci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le spui pe fata.Nu mai ascunzi nimic.