| PisicutzaaaMea a întrebat:

Buna,! Cum îmi conving mama să îmi cumpere ce vreau? Eu sunt cuminte
,Invat și uneori sunt tupeista,adick dacă nu îmi place cevazic chiar daca se supăra, și uneori timidă.
Deci am nevoie cum să o conving să! îmi cumpere ce vreau?

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, incearca sa vorbesti frumos cu mama ta, sa te porti frumos si s-o ajuti prin casa! afla care e motivul pentru care nu-ti poate cumpara ceva

| Anna121 a răspuns:

Nu o poti convinge, trebuie sa-i demonstrezi ca meriti sa iti cumpere ceea ce iti doresti, ajut-o cu curatenia prin casa, ia numai note mari la scoala, fii cuminte si nu-i raspunde.