| Pocaitul69 a întrebat:

Sunt clasa a 9 - a la profil de mate - fizica intensiv engleza si as vrea sa ma mut la stiinte sociale.

Cine imi poate spune mai multe despre acest profil?

1 răspuns:
| fuzzer a răspuns:

Salut! Si eu sunt tot in clasa a-9a,pe stiinte sociale, spre norocul tau.Cum sa-ti spun, profilul e de-a dreptul minunat.Asta daca stai bine cu istoria, o limba straina, engleza de preferat, ca la franceza sa stii verbul si conjugarile nu-i mare chestie.Romana vei face 4 ore pe saptamana, istorie doar 2, din a 10-a vei ajunge la 3 ore.Si teza o vei da din.(in al doilea an zic):istorie sau geografie, la alegere, romana, engleza, si psihologie.