| best1people a întrebat:

Sunt clasa a si inca am in clasa acel grup care e cel mai cel cum ar veni...si nu mai suport ca nu am cu cine sa mi stau si eu...ma simt oribil, ce sa fac? va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Crisツ a răspuns:

Gaseste'ti un prieten/o prietena care nu face parte din grup si o sa fie mult mai bine. In ce clasa esti?

| best1people explică (pentru Crisツ):

A 10a

| Crisツ a răspuns (pentru best1people):

Aha. Daca nu erai deja la liceu iti spuneam ca o sa scapi in curand de ei dar asa trebuie sa iti gasesti pe cineva. As vrea sa te pot ajuta mai mult.Sau incearca sa iti gasesti un prieten in celelalte clase. Poate iti va fi mai usor asa. happy