| AnotherSimplePerson a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a şi mă frământa gândul că la vară voi da evaluarea naţională. Am suuuuper emoţii. Cum pot să scap de emoţii?

Răspuns Câştigător
| Alinaame a răspuns:

Si eu am dat vara trecuta I don't want to see. Crede-ma, nu dormeam noaptea de emotii!laughing Eu zic sa incepi de acum sa te pregatesti, si emotiile vor disparea thinking

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Doar dacă înveti nu vei avea emoții, deoarece vei fi bine pregatita.

| 0andreea1 a răspuns:

Si eu am avutttt:-s.Si mai rau a fost ca eu sunt paralela cu matematica...Dar gandeste-te bine la ce liceu vrei sa mergi.Si invata mult la materia la crezi esti bun.Si gandeste-te ca daca inveti acum mult si intri la liceul dorit o sa te distrezi la maxim vara asta si parinti nu o sa te stresezeee:X

| Issaa a răspuns:

Incearca sa inveti cat mai mult pe materia importanta pentru tine, cu gandul ca esti pergatita emotiile dispar

Bafta:X [ sau poti sa-ti faci un hobby happy... ]