| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu nervii la pamant! Ce dracu sa fac ca sa ma calmez? [ scuzati-mi expresia ]
Fundita...

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Vorbeste cu prietenii. stiu o persoana care sigur te.ar asculta in orice moment. kiss.

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| negat1ve a răspuns:

O baie fierbinte si te vei calma!

| NCN a răspuns:

Sa faci ce iti place sa desenezi sa compui sa fumezi sa visezi etc, toate trec acum ce lasa in urma lor e partea2.Incerca sa gaseti o solutie la problema ta sa zic asa mai vorbesti si tu cu prietei tai poate te ajuta.

| ElectronicSound a răspuns (pentru NCN):

Nu incuraja la fumat! 1

| atlasscolar a răspuns:

Poti sa iei o mingiuta (de acea din material moale) sau un balon si sa il strangi in mana pana te calmezi. poti sa iei o punga si sa suflii in ea pana te calmezi.
Poti sa inchizi ochii si sa incepi sa te calmezi sau diverse.
Sper ca te-am ajutat, primesc fundita?
(daca nu veverita de la profil o sa moara)!

Răspuns utilizator avertizat
| daviddaniel a răspuns:

Din cauza mea sad si fata are dreptata are pe cineva ce te poate asculta in orice moment

Răspuns utilizator avertizat