| Asdfasdefta a întrebat:

Sunt cu un baiat de o luna si nu se prea intampla nimic intre noi ...adica nici macar nu ne tinem de mana. Nici nu ai zice ca suntem impreuna, de sarut nici nu se pune problema.
Ce sa fac? Sa sparg eu gheata? Mentionez ca nici eu nu sunt cine stie ce tupeistaa

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Cred că băiatul e mai rușinos, mai bine te desparți de el și dacă te întreabă de ce, îi spui că chiar dacă sunteți sau nu împreună tot aia e că nici nu se cunoaște.

Succes!

2 răspunsuri:
| paulaaaaa a răspuns:

Am trecut prin asta si tot ce iti pot spune este sa te desparti de el pentru ca relatia ta cu el este ca o relatie virtualahappy

| costyvh3 a răspuns:

Nu dupa aia te crede moarta dupa el si profita de tine