| Cirjan_Robert_1997 a întrebat:

SALUT TPU Am o mare problema cu o fata si nu stiu ce sa fac deci in primul rand am fost impreuna acum o luna si eu inca as mai vrea sa fiu cu ea dar nu o inteleg deci ma sarut cu ea ne tinem de mana prin oras imi zice iubire dar nu suntem impreuna si cand am intrebat-o daca mai vrea sa fim impreuna mi-a zis ca nu stie ce sa inteleg deci o iau razna ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Pff..salut! complicata situatia..ai incercat sa stai de vb cu ea sa ii explici ca tu o iubesti si ca nu e normal ca ea sa se joace cu sentimentele tale? din ce scrii tu fata este nehotarata sau se lasa mai greu cucerita big grin.ori pur si simplu ii place sa stea cu tine sa te saruti cu ea dar nu sa fiti si impreuna.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AkaneHanda a răspuns:

Respinge-o cateva zile. Poate isi va da seama ca vrea si ea sa fiti impreuna. Sau doar ii place sa se sarute cu cineva.