| LauraLauraAlexandra a întrebat:

Sunt cu un tip de 4 ani, pana acum a ars-o la vrajeala cu altele in timp ce statea cu mine apoi am facut la fel ca el am sta cu un tip sa vada el.ne-am certat si ne-am impacat, iar de la un timp el se comporta foarte frumos e atent cu mine si cu ceea ce-mi doresc il simt mai apropiat de mine fata de cum era inainte.credeti ca se poate schimba un om atat de mult?

6 răspunsuri:
| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Probabil, dar uneori poate fi momentan. Eu spun sa vezi cum decurg lucrurile si apoi iei tu singura decizia. In orice caz el poate continua relatiile cu alte fete, acum sau mai tarziu dar dai o sansa.winking

| IgoToHellForThis a răspuns:

O_O esti pedofila?

| LauraLauraAlexandra explică (pentru IgoToHellForThis):

Eu am 21 el 23rolling on the floor nu sunt pedofila o_O.

| IgoToHellForThis a răspuns (pentru LauraLauraAlexandra):

Lol rolling on the floor
Raspunsul mereu cam irnoic.Dar chiar se intelege altceva ahahah.

| ziggs a răspuns:

La varsta lui normal ca da acum isi formeaza caracterul.la ce gradinita l-ai dat rolling on the floor?