| bianca19995 a întrebat:

Sunt dependenta de ciocolata.Cum as putea scapa de asta?

Răspuns Câştigător
| pattyioana a răspuns:

Cu o vointa bine pusa la punct, iar daca nu reusesti vei avea surpriza de a deveni supraponderala laughing.

1 răspuns:
| iull_1544 a răspuns:

Treci pe bomboane. [gluma big grin ]
Deci... cand simti nevoia sa mananci ciocolata mesteca guma.
Sau planifica.ti o zi in care sa nu mananci ciocolata. scapa inca de aseara de ciocolata din casa, si incearca sa nu ai bani la tine oriunde ai fi. sper sa reusesti pentru ca cel mai important lucru este vointa ta. daca tu vrei, asa va fi.