| Flinn a întrebat:

Sunt destul de gras.Am 65 de kg la 13 ani.Sunt baiat si am 1.65 m inaltime.Nu prea manac pe acasa mananc mai mult pe la scola.Cum sa fac sa slabesc repede? dau fundita

Răspuns Câştigător
| fla_7195 a răspuns:

Daca bagi alergare in fiecare zi si iti faci si tu un program de flotari abdomene etc si mancare sanatoasa bineinteles. Ai sanse mari!

Bafta!winking

2 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Apuca-te de sport! Acum ca vine vara, mergi la inot, baschet, fotbal.
Sportul e cea mai usoara metoda prin care poti sa slabesti si in plus te ajuta sa iti tonifici corpul.

| Kitty a răspuns:

Apuca-te sa faci sport si anume: atletism(poti alerga pe afara, prin parc), fotbal, basket, fa flotari, multe exercitii fizice, iar pe langa asta trebuie sa ai si o alimentatie sanatoasa.Inceaeca sa consumi cat mai multe fructe si legume si sa reduci din junk food.