| Rayzzor a întrebat:

Sunt din Baia Mare si as vrea sa cumpar niste cizme de baieti, cu siret, ca sa le pot purta peste pantaloni, si sa le strang sus, sa nu stera departate de picior.Sa fie inalte pana aproape sub genunchi marimea 41big grin. Daca stiti ceva magazine,(nu conteaza daca sunt online) va rog sa va informatibig grin. Apropo, dau fundabig grin.

4 răspunsuri:
| Delllya a răspuns:

Si eu sunt din Baia Mare.Nu stiu, in Gold Plaza cred ca sunt.

| Rayzzor explică (pentru Delllya):

Am fost, am cautat si tot nu am gasit-.-

| Delllya a răspuns (pentru Rayzzor):

Incearca aici.Bifezi in stanga ce te-ar interesa : http://www.shoes.ro/incaltaminte-barbati/ghete.html

| Rayzzor explică (pentru Delllya):

Am gasitoh go on. Merci oricum.