| Gabet a întrebat:

Sunt din Cluj, am 14 ani si as vrea sa ma angajez (adica sa impart pliante pe strada sau chestii din astea)
Are cineva vreo idee cum m-as putea angaja si unde?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu cei de la firme de publicitate sau cu Orange, cosmote, Vodafone ca si ele au foarte multe pliante cu optiuni de la abonament sau daca vrei sa fii ca un fel de postas poti sa imparti reviste de la magazine de exemplu kaufland sau ceva de genu...succes! fundahappy (sunt singura care ti-a raspuns)

| darnme a răspuns:

Eu am sa iti vorbesc din proprie experienta, astavara am vrut si eu foarte mult sa ma angajez sa impart pliante, etc. si aveam 15 ani. Am facut rost de nr de telefon si m-am interesat calumea si ai voie sa ai un job de abia de la varsta de 16 ani! Deci va trebui sa mai astepti doar daca nu ai pile...In orice caz eu ma angajez la vara cand o sa am 16 ani. Succes si o zi buna!