| iloveboys a întrebat:

Sunt fata si am 1, 75, 15 ani si cateva luni, si am 55 de kg. Sunt grasa, ar trebui sa slabesc sau ceva, ce gretate ar trebui sa am la varsta si inaltimea mea?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu esti grasa! Esti slaba. Esti ft OK! love struck. Grasa inseamna sa ai 79-80 kg, la inaltimea ta. happy. Poti sa stai linistita. Pup :*.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Din contra, este foarte slaba, daca iti calculezi indicele de masa corporala o sa-ti iasa ca esti supraponderala sau mai grav.
http://www.doctor.info.ro/calculator_imc.html

| Andreyuyu a răspuns:

Nu esti grasa deloc, ba chiar arati foarte bine pentru varsta ta(parerea mea) ai fi fost grasa daca aveai mai multe kilograme decat centimetri. ex: 80 kg cam asa. Sper ca te-am ajutat putin. ^^