| ღBiiiyAnkAღ a întrebat:

Sunt foarte confuza! deci saptamana altfel o avem de pe 1 pana pe 7 aprilie.(asta stiu) dar dupa saptamana altfel avem o saptamana vacanta de primavara sau doua saptamani?
si vacanta de Pasti cand avem?
Va rog lamuriti-ma si pe mine!
funda la cel mai bun si corect rapsuns!
Mersii :*

Răspuns Câştigător
| Alesandraas a răspuns:

Şi eu eram confuză, aşa că am întrebat Diriginta.
Săptămâna altfel 1-5 aprilie şi după vacanţă o săptămână. Iar de paşte, care e pe 5 Mai, sper să nu mă înşelblushing, avem doar pe 6 şi 7 Mai liber, dar altfel nu avem vacanţă. Eu aşa ştiu.happy

Sper să fie de folos răspunsul. :*

| ღBiiiyAnkAღ explică (pentru Alesandraas):

Alesandraas Mersii ca m-ai lamurit!

| Alesandraas a răspuns (pentru ღBiiiyAnkAღ):

Cu mare plăcere dacă ţi-a fost de ajutor răspunsul! :*

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Vacanta de primavara va fi de o saptamana, dar vom mai avea liber in perioada 1-6 mai, zilele urmand a fi recuperate. Funda?