| zzzzzzz1111 a întrebat:

Sunt foarte curios si nu stiu de ce toata lumea nu il place pe Justin Bieber nu stiu mi e imi place parerea voastra dar ce are de nu va place nu ca ii iau partea sunt doar curios.

Răspuns Câştigător
| BrunetteGirl01 a răspuns:

Toata lumea nu il place? daca era asa nu ajungea unde a ajuns. Intr-adevar sunt multe persoane care nu il plac,unii sunt invidiosi,altii il vad ca pe un pusti care nu ar trebui sa faca ceea ce face la anii lui si etc. Justin Bieber este un baiat cunoscut in toata lumea si cu un succes foarte mare, mai ales pentru anii lui si se intelege de ce sunt o multime de persoane care nu il plac. happy

P.S eu nu am nimic cu el, imi place

4 răspunsuri:
| Gina1 a răspuns:

Pai, sunt ceva persoane care nu-l prea suporta, si nici eu nu inteleg de ce? justin bieber este un copil normal din punctul meu de vedere, si cu multi dusmani laughing... de obicei baietii nu-l prea inghit, presupun pentru ca il plac fetele thinking, bineinteles nu toate, si pentru ca este frumuselwinking

| DeeaDLove12 a răspuns:

Lasa-ti raspunsul la intrebarea mea despre Justin Bieber

| PisyKiss a răspuns:

Nu e ca nu-l plac, dar am vz stirea asta si mi-a dat de gandit:
http://www.youtube.com/watch?v=auANHoHvt70

| zzzzzzz1111 explică:

Gina uite inteleg ca e "frumusel" ceea ce sunt si eu putin gelos o are pe Selena langa el ce baiat nu ar fi dar aici nu e vorba cai frumos ceea ce conteaza este muzica lui mie unul imi place si nu imi pasa daca la alti nu eu cred ca nu era atat de popular fara munca si respect acest lucru mai la fiecare persoana care se tine de un lucru in viata.