| mirunik2you a întrebat:

Sunt foarte timida cum ar trebui sa devin mai indrazneata?

Răspuns Câştigător
| Anonimus212 a răspuns:

Stai linistita si zi tot cea ce gandesti findca nimeni nu-ti da in cap daca gresesti, asa oamenii vor vedea ca nu esti asa cum cred. Ori gaseste un mod de evadare din acea lume cum ar fi dansul, desenul, muzica ceva relaxant si la care te pricepi, nu ceva de care sa te stresezi. Nu lasa pe nimeni sa te critice in ceea ce faci. Funda

4 răspunsuri:
| DJRapT0r a răspuns:

Eu am niste prietenii vai. Stii melodia Gangnam Style? Am mers pe AUTO STRADA cu pantalonii in vine si am dansat pe melodie. Eu iti recomand sa faci un lucru mai "indraznet" si vei vedea ca atunci vei avea mai mult tupe`u. Te pup! Pa!

| LegionarulRoman a răspuns:

Depinde ce intelegi prin indrazneata!

| hello1234 a răspuns:

Incearca sa te gandesti ca nu ai nimic de pierdut daca vb cu cineva sau daca esti in centrul atentiei. Si eu trec prin acelasi lucru. dar cand vad ca ceilalti se distreaza imi zic ca dc sa stau singura acolo cand pot sa merg si eu. Sper ca te-am ajutat:*

| Blondtuzuuumk41 a răspuns:

Fa lucruri indraznete..stai in preajma oamenilor inteligenti dar rebeli, fa lucruri nebunesti cu ei deviino' putin mai necenzurata'