| anonim_4396 a întrebat:

O fata e apreciata cand e mai timida sau un pic mai indrazneata?

Răspuns Câştigător
| JoDenVille a răspuns:

Nu prea conteaza cum esti. Daca el te va place, o va face fara sa tina cont de asta. Te va iubi asa cum esti :* dar nici sa fii prea timida sa nu ai tupeu sa stai langa un baiat. timida in sensu` ca il lasi pe el sa vada ce are de gand. Poti fi putin indrazneata, adica sa vorbesti deschis cu el. dar sa nu fii genu` "gura-sparta " care fac pe smecherele doar ca sa fie in centru` atentiei. :*

FII TU! nu te lasa influentata de ceilalti.

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rezumand asta 50% una si 50% alta

| Sin a răspuns:

Personal nu m-au atras niciodata cele indraznete. Cele timide mi s-au parut in totdeauna mai misterioase.

| Liviu a răspuns:

Dupa Mine
Cand e mai timida
Stiu sa ma port cu timidelehappy
Avand in vedere ca am fost si eu un mare timid:-

| Nicoleta a răspuns:

Cred ca ideal ar fi o combinatie intre timiditate si indrazneala.

| aaaa12345 a răspuns:

DAaaaaa

| snowflake a răspuns:

Cine a zis ca ar exista un clasament?
o fata este apreciata asa cum este, pentru naturaletea eiwinking

degeaba esti pers timida si vrei sa faci pe indrazneata, si viceversa. nu-ti va iesi happy

| shadovv a răspuns:

Depinde... as prefera mai mult o fata care sa fie mai timida... sa nu se trezeasca vorbind.

| CarmenR a răspuns:

Cand are un pic din amandoua, un soi de echilibru intre cele doua.

| ovidiuionita a răspuns:

Nu exista un raspuns concrect la intrebarea ta.
Raspunsul depinde atat de baiat, cat si de fata.
Unor baieti le plac mai indraznete, altora mai timide.
Insa parerea mea este ca nu trebuie sa fii cum le place altora, ci cum iti place tie.

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Nici timida, nici indrazneata, ci cu personalitate.

| DidiChanx3 a răspuns:

Da asta e deja un deja vu ca fiz asta ma citit intr-o revista cei mai multi baieti prefera ca fata sa fie timida sunt mult mai putini cei care vor ca fata sa fie indrazneata din cauza ca asa au retineri sa o abordeze happy funda?big grin

| Petronela a răspuns:

Depinde de baiat si de fata. Dupa parerea mea cred ca cea timida este mai apreciata.

| Monica a răspuns:

Timiditatea îţi oferă feminitate.Acum,depinde de fiecare băiat.Alţii preferă o fată mai timidă, alţii mai tupeistă, respectiv îndrazneaţă.
Dar în orice caz, e mai bine să fi timidă, decât îndrăzneaţă. din punctul meu de vedere, bineînţeles!

| Daviiiiiid a răspuns:

Indrazneata tongue

| Alecsaandrra a răspuns:

Intre. nici chiar timida, muta sa nu scoada un sunet dar nisi chiar tupeista sa se ia in gura cu toti. ca o mahalagioaica de aia.
este bine sa stii cand sa asculti si cand sa vbeste.
P. S. gandeste d 2 ori inainte sa zici ceva :*
funda? blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este apreciata atunci cand stie sa fie timida si cand stie sa fie indrazneata.Sa aibe putin din toate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai timida

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma refeream mai ales pentru colege...nu neaparat pentru un baiat.

| LoRy_7949 a răspuns:

Este Apreciata cand este si timida dar cand este si un pic my indrazneata

| Numar1200 a răspuns:

Sincer mai timida