| elena272 a întrebat:

Sunt foarte timida, iar din aceasta situatie s-a ajuns sa ma despart de iubitul meu deoarece trebuia la momentul actual sa port o discutie serioasa cu el si asa s-a ajuns la neintelegere. Stiu ca este vina mea ca sunt asa timida si fricoasa, dar as mai putea face ceva in aceasta situatie?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa incercati sa mai stati de vorbă.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu-i timiditate, ci fuga de raspudnere si bun simt.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| dullcat a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu iubitul tau, noi nu putem intui despre ce a fost neintelegerea.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Nu este iubire între voi doi, e doar vorba de s3x, nimic altceva! Ce are discuția cu timiditatea? Nimic, zero! Pur și simplu el nu a vrut să vorbească cu tine și punct! Nimic altceva nu a fost!
Nu te mai simți prost, că nu a avut loc acea discuție, căci el este vinovat!

| Ilovedinero a răspuns:

Maii, si eu sunt ff timida dar incearca sa te stapanesti.Incearca sa il lasi pe el sa conduca lucrurile daca tu esti atat de timida.Nu poti sa spui ca nu te-a iubit dar pana la urma cu un om care este mereu timid si stii mereu ce va urma sa faca. e plictisitor

| DomnulPoliticos a răspuns:

Daca esti timida cum ai ajuns sa fi in relatie cu el