| Hedy a întrebat:

Sunt frumoasa, dar cand imi fac poza arat ca un rahat :-l de ce?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu cred, ca exagerezi. Dar raspunsul este: nu esti tocmai fotogenica. Nu toti iesim bine in poze, si nu e un motiv de ingrijorare.

| TeooTeo a răspuns:

Pentru ca aparatul nu este atat de real, adica nu face ca poza sa para reala, reala, reala((p. s.:decat cele de 20 de milioanehee hee). Ele capteaza doar esentialul...adica nu sunt atat de experimentate...
byee love struck

| Adorable a răspuns:

Pai, un aparat foto cu camera buna ar fi ok, mai ales daca are mai mult de 5 MegaPixeli. Iti trebuie un cadru bun, un zambet frumos si sa te straduiesti pe cat posibil sa te simti tu frumoasa, ca apoi sa te simta si camera.
Succes! :*

| Oana4340 a răspuns:

Intr-o alta intrebare ziceai ca esti uratastraight face

| DrunkShepp a răspuns:

Poate ca nu esti fotogenica nu e nimic rau in asta poti sa incerci ceva la photoshop sa editezi luminozitatea si culoarea assa sigur merge dar frumusetea naturala e cea mai buna mult noroc

| MrCernea a răspuns:

Pentru ca nu esti fotogenica asta se intampla si in cazu meu;(

| Rucky a răspuns:

Nu esti fotogenica laughing

| alexaalbu a răspuns:

Pai asa ies si eu nu trebuie sa te misti si tot asa ce naiba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pun intrebarea din partea unei prietene care nu are conttongue

| anonima98 a răspuns:

Poi probabil nu esti fotogenica? Mi se intample si mi-ewinkingYo zic sa iti faci mai multe poze si la sfarsit sa le alegi pe cele mai reusitetongueFundits`a puppy dog eyes

| BUFU_1687 a răspuns:

laughing...la toti ni se intampla, eu ies super misto in poze in care sunt surprins, dar daca stiu ca mi se face poze si eu ies groazniclaughingfiecare ne vedem naspa in poze, dar altii le considera superbibig grin