| User252426 a întrebat:

Salut. Faceți o listă cu glume proaste

Răspuns Câştigător
| TraianIImperator a răspuns:

Care este asemănarea între o zebră și un elefant?
Amândoi au dungi. Mai puțin elefantul.

Mai era o glumă, pe care nu știu să o reproduc, despre un țăran care se duce cu calul la târg. Vine un client și îl întreabă pe țăran dacă acel cal aude și vede. Țăranul zice că da și trage o înjurătură.
Clientul verifică și se demonstrează că animalul nici nu vede și nici nu aude.
Țăranul recunoaște că a mințit și, întrebat de client de ce a mai venit cu calul, spune că a făcut-o ca să îl facă de râs.

4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Iliescu are doua picioare, în special stângul "

| Numeni a răspuns:

Vai,mi-a expirat umorulsad