| Hype7578 a întrebat:

Sunt in Anglia si nu mai pot sta. Pot sa ma intorc in Romania la liceu in clasa a 9 a?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, dar nu are importanta ce vrei tu, ca de aceasta hotarare depinde decizia parintilor tai, deoarece esti minor si esti sub stricta tutela (legala) a parintilor, care decid pentru tine, unde stai si unde inveti, pana la varsta majoratui (18 ani).

| Hype7578 explică (pentru Violleta2022):

Ideea e ca si parintii mei vin. Intrebarea mea era Alta. Raspunsul tau nu are relevanta.

| Hype7578 explică (pentru Hype7578):

Nu am vrut sa fiu rau dar ideea e ca stiam si eu treburile astea

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hype7578):

Cand spui asa:
"în 31 Octombrie | Hype7578 a întrebat:
Sunt in Anglia si nu mai pot sta. Pot sa ma intorc in Romania la liceu in clasa a 9 a?"

Inseaman ca vii singur, odata ce ai vorbit strit de tine, la persoana inati, singular.
Deci, invata sa exprimi baiete, cand ceri informatii, ca de ele depinde raspunsul primit!

| Hype7578 explică (pentru Violleta2022):

Mai fetita vrei sa iti dau si CNP-UL de pe buletin? Eu am pus O intrebare daca tu imi dai un raspuns irrelevant e vina ta nu a mea asa ca nu ma enerva

| Hype7578 explică (pentru Violleta2022):

Cum trebuia sa spun " Putem toti sa ne intoarcem in clasa a 9 a"? Ca sa se inteleaga ca suntem mai multi? Sunt doar eu dar avand in vedere ca nici nu stii raspunsul la intrebarea mea, te sfatuiesc sa nu te mai bagi in seama aiurea. Pwp

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hype7578):

Ti-am mai spus ca nu-s fetita, ci mama, cu copii mai mari ca tine.

| Hype7578 explică (pentru Violleta2022):

Si atunci ce cauti femie pe TPU? Du te la munca!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hype7578):

Stai linitit baitel, nu te stresa cu munca mea, ca-s intr-o pozite inalta si nu mai muncesc eu, muncesc angajatii mei.

Pe TPU suntem o mana de adulti ca sa va educam pe voi, copii de azi, sa va ajutam sa intelegeti ceea ce nu stiti, sa va dam sfaturi, pareri, opinii in situatia in care nu stiti, sau nu puteti vorbi cu parintii vostri.

| Hype7578 explică (pentru Violleta2022):

Nu e pathetic ce faci daca chiar asta faci. Trebuie sa fii foarte fucked up in the head la varsta ta pe TPU. No offense

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hype7578):

Baietel, invata sa vorbesti frumos si respectuos, ca vei avea numai probleme in viata cu vocabularul de rahat pe care-l folosesti acum. Rusine parintilor care sunt incapabili se te educe, crescand un handicapat la usa, inadaptabil lumii in care traieste.

| Tacifanebuno8888 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mai taci fa din gura CA si pe mine ma enervezi. Nu e de mirare ca l-ai enervat si pe baiatul asta! Veze-ti de viata ta DACA esti asa O doamna doamnele nu stau pe TPU!

| Hype7578 explică (pentru Tacifanebuno8888):

Adevarat, nu are o viata si sta doar pe TPU. Imi raspundea la mesaje si la 3 noaptea laughing)) e nebuna da-o in colo

| Hyperion7 a răspuns:

Poți, însă nu știu exact care e procedura de echivalare a studiilor.