| Hype7578 a întrebat:

Sunt in Anglia si nu mai pot sta, ma pot intoarce in Romania la liceu in clasa a 9 a?

Răspuns Câştigător
| MeisterSchnitzel a răspuns:

Da, desigur, dar va trebui să dai niște examene de diferență, să ți se echivaleze studiile.

| Hype7578 explică (pentru MeisterSchnitzel):

Pot merge la un liceu normal sau doar la profesionala?

| MeisterSchnitzel a răspuns (pentru Hype7578):

Pe-asta nu o știu, iartă-mă! Ai Google, vezi pe site-ul Ministerului.

| Hype7578 explică (pentru MeisterSchnitzel):

Okay mersi frumos

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta ce vrei tu, ca de aceasta hotarare depinde decizia parintilor tai, deoarece esti minor si esti sub stricta tutela (legala) a parintilor, care decid pentru tine, unde stai si unde inveti, pana la varsta majoratui (18 ani).