| Lidia18 a întrebat:

Buna TPU
va rog ajutati-ma sa aleg o facultate buna, nu sunt hotarata ce pot urma, sunt clasa XII la un liceu de matematica -informatica, vreau o facultate in Bucuresti, exclus Politehnica laughing))

1 răspuns:
| kanajambe a răspuns:

Fa ceva in IT, arhitectura daca esti talentat, constructii drumuri si poduri si vei iesi inginer pe santier
Trebuie sa constientizezi ca e important sa ai o meserie utila si cautata, sa nu lasi lenea sau frica sa te invinga