| iionelutza a întrebat:

Sunt in clasa a8a si nu stiu la ce profil sa dau... voi la care ati dat? si cum vi se pare?

9 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Eu dau la filo, engleza intensiv happy

| pwp a răspuns:

Eu sunt a 8-a si nu ma pot hotari intre stiinte ale naturii i stiinte sociale

| anss23 a răspuns:

Eu voi da la mate-info.

| EllaGirl97 a răspuns:

Eu una o sa dau la bio, sau la limi straine dar poate dau la arte

| Catalina_6831 a răspuns:

Eu am dat la stiintele naturii...sincer nu imi place deloc.depinde unde vrei sa continui mai departe, mai ales acolo unde iti place

| anduta160 a răspuns:

Buna. eu sunt la mate-info.info intensiv si este destul de greuwinking

| mynna27 a răspuns:

Eu am dat la economic

dar e cam greu

dar daca inveti
no
sa ai nici o problema

succes in alegerea profilului

:*:*

| Nicoletta_9240 a răspuns:

Si eu sunt pe a 8a si dau la Filo intensiv engleza big grin :*

| albert_9179 a răspuns:

Trebuie sa decizi tu nu noi