| Meli2314 a întrebat:

La ce profil si in ce clasa sunteti in liceu? tongue Si cum vi se pare?

9 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Mate info si e a 3a oara cand repet clasa a 9-a hehe

| DeathOfDreams a răspuns:

A11-a, mate-info.

În ciuda orelor grele și a pretenților, super fain

Tu ce clasă ești, și cum ți se pare?

| Meli2314 explică (pentru DeathOfDreams):

Sunt a 9-a, mate-info. rolling on the floor

| Meli2314 explică (pentru DeathOfDreams):

Cam am emotii pentru primele zile, ma gandesc ca nu ma voi descurca si ca voi face impresie proasta.

| DeathOfDreams a răspuns (pentru Meli2314):

Oho, îmi aduc aminte că și eu îmi făceam atât de multe griji.
Mai târziu, am realizat că n-ar fi trebuit și că într-un final, totul e ok.

Dacă te ți de treabă și-ți plac materiile de bază, n-o să ai probleme.
Firește, contează mult și ce profesori o să ai, dacă o să-ți placă de ei, cum o să predea.

Nu te gândi prea mult la astea, te vei descurca.
Doar bagă-te în seamă cu colegii, în așa fel încât o să te creadă sociabilă. Contează mult asta la început laughing

| Printesa10TM a răspuns:

A 9a filologie.

| Moonset a răspuns:

Nu sunt inca la liceu.

| Meli2314 explică (pentru Moonset):

Ce clasa esti?

| Moonset a răspuns (pentru Meli2314):

A8a