| Anik16 a întrebat:

Sunt indragostit-a nebuneste de un baiat care este cu trei ani mai maire ca mine. Ne intalnim despul de des (deci asta inseamna ca ne cunoastem).Din cate am inteles ne vom revedea in vacanta de vara la munte cu familile noastre si cred sa petrecem mult timp impreuna.Mi-as dori foarte tare sa ma sarute. Cum sa il fac sa ma sarute sau data il sarut eu sa ii placa? Si inca o chestie, nu stiu daca ma place.
P.S. PROMIT FUNDA

Răspuns Câştigător
| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pai... uite ce e. Dragoste cu forta nu se poate. Petreceti cat mai mult timp impreuna, incercati sa va cunoasteti cat mai bine. Cand esti cu baiatul pe care il placi, cel mai important este sa fi tu insati. Poate asa se va indragosti de tine... Succes!

2 răspunsuri:
| DudyyGreen a răspuns:

Cam disperata zic si eu whistling. Ok uite care-i faza. date pe langa el. Daca intra in jocul tau, atunci te place, daca nu... cauta niste inghetata ceva pufos si un film happy

| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Buna, lasa-l pe el sa faca primul pas, dar da-i de inteles ca iti doresti sa il saruti, si asta o poti face aratand-ui prin gesturi, apropie-te de el, fa-l sa te doreasca, dar daca e prea timid atunci fa tu primul pas ca nu cred ca te-ar refuza dar In primul rand trebuie sa faci cunostinta cu el, sa va cunoasteti putin (se poate si fara), ia-l in brate si nu-l lasa sa se dumireasca ce se intampla cu el si saruta-l cu foc, o sa-i placa; baietii cred ca ei trebuie sa faca primul pas, da poti sa le-o iei inainte, ca nu se supara alegi varianta mai bunahappy