| andrada1233300 a întrebat:

Este un baiat la mine in scoala de care imi place. Recent am aflat ca el este clasa a7a iar eu a5a. El chiuleste mai mereu de la ore. Vine pe la 12-13 si pleaca la 15. Azi nu a venit deloc la scoala. Isi lasa doar ghiozdanul in clasa si sta afara cu un prieten pe o banca in spatele scolii. In pauze ma duc in spatele scolii si ma uit la el aproape continuu si se uita si el cateodata (zilele astea s-a uitat mai mereu). Eu am clasa la parter si stau in prima banca si se uita mereu la geamul meu dar mie imi este rusine sa ma uit si eu inapoi. Odata eram cu niste colegi in spatele scolii si el era cu ghiozdanul in spate pregatindu-se sa plece si mergeam in sensuri opuse dar ne-am apropiat destul de mult. Cand m-am oprit sa vad daca se uita la mine si el se oprise si chiar se uita. Chestia este ca zilele astea l-am vazut pe prietenul lui cu niste fete (2) si am suspiciuni ca ar fi impreuna. Voiam sa ii cer Instagramul sau un nr de telefon dar nu cred ca mai are rost daca deja l-am vazut in acest stadiu. Ce ziceti?

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ne vedem la europaFM peste vreo 20 de ani sa ne spui ca te bate soțul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După ce că ești mult prea mică pentru relații, te atrag neserioși de genul.