| Iuliacomangabriela a întrebat:

Sunt intr-o situatie extrem de nasoala, mi-am spart ecranul telefonului si daca afla parintii mei...nu trebuie sa afle sub nici o forma. Ce sa fac? funda Ajutor va rog

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Solutia e simpla: du-l maine la reparat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce poti sa faci decat sa il duci la reparat?

| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Salut, iti dai seama ca nu poti tine secretul prea mult timp, nu ai cum pentru ca pana la urma o sa te intrebe de el atat timp cat nu te mai vad cu el. de exemplu '' unde ti-e telefonul? / in ultima vreme nu mai stai pe telefon, de ce? '' - intrebari de genul, sau o sa ti-l ceara putin pentru ceva, sa sune pe cineva daca nu mai au minute in momentul acela si pana la urma tot o sa afle, mai bine le spui acum, problema va fi in schimb in functie de cat de scump a fost telefonul... dar atat timp cat mai functioneaza, nu o sa fie asa grav.
Gaseste si tu o scuza, dar sa nu acuzi pe altcineva.

| VirtualEinstein a răspuns:

Greseala recunoscuta e pe jumatate iertata