| GraveDigger91 a întrebat:

Sunt la dans sportiv de 3 luni, știu cum se dansează cha cha (nu toți pașii) vals și am idee cum se dansează vals vienez.Eu am banchetul de clasa 8-a peste câteva săptămâni, ce ar fi specific sa dansez cu partenera mea astfel încât să dau pe spate spectatori? Pot să învăț și ceva coregrafii de salsa jive sau quick step :p Voi ce ziceți? Dau funda

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca dansurile pe care le-ai invatat acolo la scoala de dans.