| mateisitudor a întrebat:

Sunt la începutul relației cu o fata si vine ziua ei de nume in 2-3 zile. M-am gândit la un trandafir rosu si o ciocolată, nu ceva extravagant. Intrebarea mea e: dupa ce ii ofer floarea si ciocolată, nu e dubios sa se plimbe cu ele prin oras in timpul întâlnirii noastre? Avem 17 ani

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ba da, e dubios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar fi dubios? Ce ţi se pare dubios în asta?
Eu ţi-aş recomanda ca în locul unui singur trandafir roşu, să-i cumperi un buchet întreg de trandafiri roşii, iar în loc de o ciocolată, să-i oferi o cutie de bomboane de ciocolată. happy

| Michaeel a răspuns:

De ce sa fie dubios? Adică unde vrei sa le tina laughing? Cel mai bine le pui într-o plasuta de cadouri, astfel ii va fi și ei mai ușor și nici nu va fi "dubios" sa se plimbe cu ele prin oraș happy

| AnastasiaSt a răspuns:

Ii iei o floare mai mica la ghiveci si o cutie de bomboane si i le pui intr o pungă de cadouri frumoasa. Asa e mai ok. Nu contează că se plimba cu punga in mana.

| Nicoletanicolix a răspuns:

În niciun caz, cum sa fie asa ceva "dubios".
Se numește romantism, un lucru care a cam dispărut în zilele noastre.

| Andrada0609876 a răspuns:

Nu,de ce ar fi dubios! Mie mi se pare super dragut sa se plimbe asa ar fi o mândrie pentru ea mai ales la 17 ani