| TePwp a întrebat:

Sunt la inceputul unei relatii, avem o saptamana, problema e ca nu am vorbit deloc, nici la scoala, nici acasa, nici cand iesim afara, ne.am privit de cateva ori si aia a fost tot. Tin sa precizez ca eu am incercat sa vb cu el, si ca il plac ffffffff mult, credeti ca el nu vrea o relatie?(eu am deschis si insistat pe subiectul relatie pana a cedat)

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

E clar ca tipul nu e interesat nici de tine nici de relatie. Probabil a acceptat doar ca sa scape de tine. Cati ani aveti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tocmai, aveti o saptamana. Sunteti de putin timp impreuna, trebuie sa va acomodati unul cu celalat, poate se simte intimidat de tine sau poate, din pacate, nu va potriviti. Mai incearca sa vorbesti cu el, comunicarea este cea mai importanta intr-o relatie, iar toate lucrurile trebuie sa vina de la sine.

| 393Dan a răspuns:

Cred ca-i doar putin jenat si neexperimentat. Insa daca a acceptat, inseamna ca te place si vrea sa fie intr-o relatie cu tine, insa poate nu stie cu sa faca asta. Vad ca esti tu mai deschisa, incepe tu vorba. Succes!