| Anonim12377e7 a întrebat:

Sunt la profilul stiinte ale naturii si vreau sa ma transfer la mate info la alt liceu. Ar trebui sa dau diferente? Daca da, ce diferente?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa dai diferente la matematia avansati si informatica.
In plus, media trebuie sa fie mai mare decat a ultimului intrat, ca sa ai o sansa, desii, directorul liceului poate sa accepte sau sa nu accepte transferul, daca are clasele pline si nu mai vrea elevi.