| 1Mario1vs a întrebat:

Vreau sa ma transfer de la Stiinte ale Naturii pe Mate-Info, in cadrul aceluiasi liceu. La ce voi sustine diferente?

Răspuns Câştigător
| iChristiaN47 a răspuns:

Testele diferențiale se suștin atunci când nu s-au făcut anumite obiecte / specializări sau capitole importante de la un profil la altul.

Sunt șanse să dai atât la informatică cât și la matematică.

2 răspunsuri:
| pHantom1976 a răspuns:

Vei sustine diferentele la materiile pe care nu le-ai facut la mate-info si pe care va trebui sa le faci.

| 1Mario1vs explică (pentru pHantom1976):

Presupun ca la informatica nu? Ca in rest, ce facem la stiintele naturii se face si la mate-info.