| Anonim12377e7 a întrebat:

Vreau sa ma transfer de pe stiinte ale naturii pe mate info bilingv Franceza la un liceu diferit.Ar trebui date diferente la altceva in afara de Franceza?

5 răspunsuri:
| Henrypericolpublic a răspuns:

Dacă ești clasa a IX-a am impresia ca nu dai deloc sau dai doar la franceza, dar dacă ești de la a X-a în sus dai diferențe și la franceza și la matematica și la informatica (nu știu dacă și la fizica).

| Anonim12377e7 explică (pentru Henrypericolpublic):

Sunt a 9 a

| Henrypericolpublic a răspuns (pentru Anonim12377e7):

Atunci semestrul al II lea și primul trebuie sa înveți bine și sa ai medie mai mare decât ultimul din acea clasa (care are cea mai mica medie din clasa aceea) și cred ca dai la franceza.Eu așa țin minte dar mai informeaza-te.

| Anonim12377e7 explică (pentru Henrypericolpublic):

Sunt a 9 a si am vazut ca imi trebuie doar media de admitere de la En, pe care o am

| armygirl a răspuns:

Probabil la mate și info. La mine în liceu asa e.