| socipath63092 a întrebat:

Sunt mereu obosit...de ce?

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Daca bine tin minte, ai scris undeva ca ai IQ peste 160. Eu cred ca stii exact de ce esti obosit si banuioesc ca stii raspunsurile si celorlalte intrebari ale tale, doar poate vrei o confirmare/infirmare din partea noastra.
Sau poate te joci cu noi, n-am de unde sa stiu...

| socipath63092 explică (pentru evenso):

Mai mult pun intrebari pe TPU de plictiseala.viata este o plictiseala maxima

| slayer09 a răspuns:

Gandurile negative, care dau in stres iti consuma mineralele din corp si te oboseste psihic, si fizic. Trebuie sa lupti cu gandurile si sa dobandesti amintiri frumoase. Si incearca sa fii mai iubitor.

| Andreeush a răspuns:

Probabil nu te odihnește corespunzător.

| SilentRain a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un medic adevărat
Cred ca lispia unei alimentați sănătoase și a sportului, te face sa te simți obosit

| AjutorNeconditionat a răspuns:

Esti obosit deoarece Alimentația ta nu este corecta sau mai presus de atat nu este sănătoasă! Chiar dacă dormi lipsa apei poate duce la imposibilitatea de a te odihni! Încearcă hidratarea, sa mănânci mai multe fructe legume și putin sport ar ajuta!