| Emy_9087 a întrebat:

Sunt nehotarata la ce facultate sa merg si daca se poate sa ma ajutati! mi-am ales doua facultati dar nu sunt hotarata la care, ori management turistic si comercial ori contabilitate si informatica de gestiune...va rog mult sa imi spuneti un raspuns cat se poate de clar.multumesc!

2 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Ei bine Emy nu noi iti alegem la ce facultate sa te duci, du-te lacare ccrezi tu ca e mai bine, iar daca vrei sa o faci si pe cealalta poti sa o faci. Este bine sa ai 2 facultati. Eu pot decat sa iti dau un sfat.Eu ti-as sugera Informatica de gestiune, dar acum e treaba ta pe care o alegi.
Bafta la oricare!

fundita, plzz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fta! fta intra fta la spiru haret fta daca iti place sa dai mita intri si la stomatologie daca dai fta o mita grasa laughinglaughing fta sincer de la fta la fta sugerez informatica si getiune fta :* te pupicel fta